Visos nekilnojamo turto paslaugos
+370 (656) 885 - 28
info@remi.lt

Apie mus

UAB „REMI real estate" - 2006 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė. Tai įmonė, užsiimanti ne tik nekilnojamojo turto pirkimu, pardavimu, nuomojimu ir administravimu, bet ir unikalių bei vienetinių  projektų, susijusių su nekilnojamu turtu kūrimu, vykdymu bei įgyvendinimu.

UAB „REMI real estate" išskirtinumas iš kitų nekilnojamojo turto agentūrų yra tai, kad turime didžiausią patirtį - dirbamos žemės bei kitų žemės ūkio veiklos subjektų (žemės ūkio bendrovės, ūkininko ūkiai)  rinkoje.

Mūsų bendrovė be nekilnojamojo turto pasiūlos teikia ir kitas paslaugas, kaip teisinių dokumentų rengimą, sandorių užtikrinimą, teisines ir verslo kūrimo bei vystymo konsultacijas, verslo organizavimą, priežiūrą ir kontrolę. Paslaugų spektras platus, kiekvienam klientui skiriamas maksimalus dėmesys. 


Tad jeigu turite nekilnojamą turtą, kurį norėtumėte sėkmingai parduoti, o gal įsigyti, ar išnuomoti arba išsinuomoti, bet nežinote, kaip tai įgyvendinti - tiesiu taikymu šauk į patį centrą, pasikliauk įmonės darbuotojų komanda, kurie žino, ką daro ir moka tai daryti gerai, greitai ir operatyviai.

         Misija - nacionalinėje ir tarptautinėje nekilnojamojo turto rinkoje veikti atvirai, atsakingai bei strategiškai ir tokiu būdu pelnyti ne tik klientų ir partnerių dėmesingumą, pasitikėjimą, bet kartu užtikrinti ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

         Tikslai:
- Suformuoti klientus dominantį, patrauklų paslaugų „portfelį";
- Suformuoti potencialių klientų (investuotojų) duomenų bazę, palaikyti su klientais pastovų bendradarbiavimą, pritraukti užsienio investuotojus į Lietuvos nekilnojamojo turto verslo sektorių, ir taip užtikrinti reikiamą klientų potencialą.

         Uždaviniai:
- Konsultuoti klientus nuo idėjos iki projekto įgyvendinimo;
- Pateikti klientui racionalų ir efektyvų problemos sprendimą;
- Siekti aukščiausio atliktų darbų įvertinimo;
- Siekti ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais;
- Bendradarbiauti su kompetentingais partneriais, ekspertais;
- Pateikti rinkai naujus produktus bei paslaugas;
- Didinti kokybės vadybos sistemos rezultatyvumą;
- Pritraukti užsienio investuotojus.

         Stipri įmonės darbuotojų komanda, turinti išsamias žinias apie nekilnojamojo turto rinką ir orientuota į darbo rezultatą bei užsakovo poreikių visišką išpildymą, profesionaliai tenkina ne tik kiekvieno kliento poreikius, bet ir užtikrina kokybiškas paslaugas, garantuoja operatyvumą.

        UAB „REMI real estate" - atvira naujovėms ir originalioms idėjoms įmonė, todėl mums įdomus kiekvienas patikimas partneris ir klientas, su kuriais bendradarbiaudami galėtumėme sukurti ir realizuoti tai, ką suplanavome.

         Mes galime sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus, nes visada pateikiame optimalų unikalumo, kokybės ir kainos santykį.